دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در

نسخه نرم افزارهای رشته های کامپیوتر شاخه کاردانش

نسخه پیشنهادی نرم افزارهای مورد نیاز برای استانداردهای آموزشی رشته های کامپیوتر و دو رشته زیر گروه هنر شاخه کاردانش در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ تهیه شده از طرف دبیرخانه کشوری کامپیوتر از طریق لینک زیر قابل دریافت می باشد.

دانلود 

قابل ذکر است در صفحه پایانی تمام استانداردها، نسخه نرم افزارهایی که برای آن استاندارد تدریس می شود، مشخص شده است.

برای استانداردهایی که نسخه در آن اعلام نشده است، جدیدترین نسخه قابل نصب روی سخت افزار ملاک تدریس است. ( در استانداردهای رشته های «تولیدکننده چندرسانه ای»،«تصویر سازی دیجیتالی»،«تولید و توسعه دهنده پایگاه های اینترنتی»،«تولید محتوا و انیمیشن» و «تولید محتوای آموزشی الکترونیکی» نسخه های بروز و جدید برای هر نرم افزار اعلام شده است.)

منبع: دبیرخانه کشوری کامپیوتر

پایه دهم رشته های جدید شاخه کامپیوتر

قابل توجه همکارانی که در پایه دهم در رشته های تصویرسازی دیجیتالی و تولید محتوای آموزش الکترونیکی و تولیدکننده و توسعه دهنده پایگاه های اینترنتی تدریس می کنند می رساند استانداردهای این سه رشته بروز شده و کتاب ها و منابعی که قبلا در پایه دهم تدریس می شد برای سال تحصیلی جدید قابل استفاده نمی باشند. از آنجایی که هنوز کتابی برای این استانداردها تالیف نشده است همکاران جهت مشاهده سرفصل ها و تهیه طرح درس به استاندارد آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.

استانداردهای شاخه کاردانش

با سلام

قابل توجه هنرآموزان کامپیوتر که به تازگی وارد بدنه آموزش و پرورش شدند می رساند، مرجع و مبنای تدریس مهارت ها در شاخه کاردانش فقط و فقط استانداردهای مربوطه می باشد. هر گونه کتاب ( درسی و کمک درسی) جنبه کمک آموزشی داشته و نباید ملاک تدریس و بودجه بندی و بارم بندی قرار گیرد. ( استانداردها در منوی بالای سایت در دسترس هستند)

هنرآموزان کامپیوتر موظند ضمن مطالعه دقیق استاندارد مهارت، نسبت به تهیه طرح درس روزانه و سالانه با توجه به برنامه درسی هنرستان اقدام نمایند و طبق آن تدریس خود را برنامه ریزی و شروع نمایند.

پوسته Mission News توسط Compete Themes.