دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در

همکاری جهت تهیه بارم بندی و بودجه بندی استاندارد

با سلام

گروه آموزشی کامپیوتر کاردانش استان در نظر دارد جهت استاندارد جدیدالتالیف “تولیدکننده محتوای الکترونیکی عمومی” با کد ملی آموزش شغل ۱-۰۰۰-۰۰۵-۰۵۳-۲-۷۳۲۱ که در سال آینده در پایه یازدهم رشته تولید محتوا و انیمیشن تدریس خواهد شد، بارم بندی و بودجه بندی سالانه تهیه نماید. از این رو همکاران محترمی که علاقمند به همکاری با گروه استان در این زمینه می باشند با آی دی تلگرام @ebrahimi_hushang تماس برقرار نمایند.

این استاندارد شامل ۴ مهارت کار با نرم افزار می باشد که لازم است همکار متقاضی در یکی از آنها تخصص داشته باشند و قبلا تدریس کرده باشد.
۱٫ کار با نرم افزار Photoshop
۲٫ کار با نرم افزار Adobe Animate
۳٫ کار با نرم افزار Adobe Audition
۴٫ کار با نرم افزار Premiere

لازم به ذکر است به همکارانی که در این زمینه با گروه آموزشی استان همکاری نمایند علاوه بر بهره مندی از امتیاز همکاری با گروه استان (جهت رتبه بندی در ارزشیابی هنرآموزان استان) گواهی ضمن خدمت تعلق خواهد گرفت.

گزارش کارگاه آموزشی “مجازی سازی و پیکربندی روتر میکروتیک”

سومین کارگاه آموزشی گروه کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش استان با عنوان “مجازی سازی و پیکربندی روتر میکروتیک” در تاریخ پنجشنبه ۹۷/۱۱/۱۱ ساعت ۱۰ صبح در محل اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان برگزار گردید.

در این کارگاه که با حضور جمعی از هنرآموزان و سرپرستان بخش، نواحی ۱ و ۲ زاهدان و مناطق برگزار شد مباحثی به شرح ذیل مطرح شد:

  1. آشنایی با RB941-2nD-TC Wireless Access Point محصول شرکت میکروتیک
  2. آماده سازی و پیکربندی اولیه اکسس پوینت
  3. بررسی کارگاه های پودمان سوم کتاب “تجارت الکترونیکی و امنیت شبکه”
  4. آموزش مجازی سازی اکسس پوینت با استفاده از VMWare Workstation

ضمن اینکه در انتهای کارگاه با هماهنگی مدرس محترم جناب مهندس محمودی قرار بر تشکیل گروه تلگرامی رفع اشکال و پرسش و پاسخ کتاب “تجارت الکترونیکی و امنیت شبکه” به صورت استانی و یا کشوری گردید و به محض ایجاد از همین طریق به اطلاع همکاران محترم رسانده خواهد شد.

آموزش راه اندازی Hotspot بر روی میکروتیک مجازی (اسلاید آموزشیفیلم آموزشی)

کارگاه آموزشی “مجازی سازی و پیکربندی روتر میکروتیک”

با سلام

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش استان در نظر دارد سومین کارگاه آموزشی خود را با عنوان “مجازی سازی و پیکربندی روتر میکروتیک” در تاریخ پنجشنبه ۹۷/۱۱/۱۱ ساعت ۱۰ صبح در محل اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان برگزار کند. هنرآموزان و سرپرستان بخش کامپیوتر می توانند در این کارگاه آموزشی شرکت نمایند. به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت در کارگاه آموزشی اعطا خواهد شد.

 

پوسته Mission News توسط Compete Themes.