دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در

تکمیل بانک اطلاعاتی تخصصی هنرآموزان رشته کامپیوتر

به اطلاع کلیه هنرآموزان کامپیوتر میرساند:

دبیرخانه کشوری کامپیوتر قصد دارد بانک اطلاعاتی تخصصی از هنرآموزان کامپیوتر سراسر کشور ایجاد نماید. از این بانک اطلاعاتی در مواقع لزوم از جمله برگزاری کارگاه ، ضمن خدمت و شناسایی افراد توانمند و … استفاده خواهد شد. هنرآموزان محترم جهت تکمیل فرم مربوطه پس از مراجعه به وبسایت دبیرخانه طبق دستورالعمل نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.

لینک دستورالعمل      لینک ورود به فرم ثبت نام

گزارش برگزاری دوره ضمن خدمت

دوره آموزشی “بررسی ، تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار رایانه” با کد ۹۹۵۰۶۳۱۵ به مدت ۴۰ ساعت ویژه هنرآموزان  مدرس فنی و حرفه ای  از تاریخ ۲۳/ ۸/ ۹۷ لغایت ۲۵/ ۸/ ۹۷ به مدت ۳ روز در محل هنرستان ابوذر واقع در خیابان مصطفی خمینی،خیابان فرهنگ، روبروی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ زاهدان برگزار شد.

(بیشتر…)

اطلاعیه

به اطلاع همکاران شرکت کننده در دوره ضمن خدمت « بررسی ، تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار رایانه» می رساند سوالات طراحی شده مطابق تقسیم بندی انجام شده را تا تاریخ ۲ /۹ /۹۷ به ایمیل گروه کامپیوتر فنی و حرفه ای به آدرس dck.sbf@medu.ir ارسال نمایید.

شایان ذکر است نتیجه ارزیابی این فعالیت به عنوان نمره دوره ضمن ثبت خواهد شد و همکارانی که این فعالیت را انجام ندهند دوره ضمن خدمت برایشان ثبت نخواهد شد.

جدول تقسیم بندی طراحی سوال :

برگزاری دوره آموزشی

به اطلاع هنرآموزان شاخه فنی و حرفه ای می رساند دوره آموزشی “بررسی ، تحلیل و روش تدریس پودمان مھارتی نصب و نگھداری تجھیزات شبکه و سخت افزار رایانه” با کد ۹۹۵۰۶۳۱۵ به مدت ۴۰ ساعت ویژه هنرآموزان مدرس این درس در پایه دوازدهم از تاریخ ۲۳/ ۸/ ۹۷ لغایت ۲۵/ ۸/ ۹۷ به مدت ۳ روز در محل هنرستان ابوذر واقع در خیابان مصطفی خمینی،خیابان فرهنگ، روبروی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ زاهدان برگزار می شود. 

 

معرفی مجله‌ آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی رشد آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و کار دانش

دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی در جهت ایجاد زمینه‌ مناسب برای تقویت مهارت‌ها و صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان؛ کمک به ارتقای دانش معلمان در زمینه‌ اصول و مبانی آموزش و پرورش؛ معرفی راهبردها، رویکردها و روش‌های آموزشی؛ کمک به ارتقای دانش معلمان نسبت به محتوای کتاب‌های درسی؛ ایجاد زمینه مناسب برای هم‌اندیشی و تبادل نظر بین معلمان، کارشناسان و برنامه‌ریزان درسی برای بهبود یا رفع تنگناهای آموزشی؛ آشنا کردن معلمان با تازه‌ترین دستاوردها در زمینه‌ آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و کار دانش؛ اقدام به انتشار مجله‌ آموزشی، تحلیلی و اطلاع‌رسانی رشد آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و کار دانش نموده است.

به نقل مستقیم از شبکه آموزشی و تربیتی رشد

فیلمهای راهنمای هنرآموز دروس تخصصی پایه دوازدهم فنی و حرفه ای

به اطلاع همکاران محترم می رسانیم که فیلم های راهنمای هنر آموز در پایه دوازدهم فنی و حرفه از طریق صفحه فنی و حرفه ای قابل دسترسی است.

سایر منابع و نرم افزارهای مورد نیاز هم از صفحه فوق الذکر قابل بازیابی است.

گزارش کارگاه دانش افزایی پرستاشاپ

با سلام.

با توجه به برگزاری کارگاه دانش افزایی و پرسش و پاسخ با عنوان پرستاشاپ، جهت رفع نیاز همکاران در درس تجارت الکترونیک پایه دوازدهم، روز پنجشنبه مورخ ۳ آبان ۹۷  ساعت ۱۰ صبح، در محل گروه تکنولوژی و گروه های آموزشی استان واقع در خیابان شریعی و همچنین اولین جلسه گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش استان با حضور جمعی از هنرآموزان نواحی و ۱ و ۲ زاهدان و هنرآموزان برخی از مناطق، خلاصه موارد مطرح شده به شرح ذیل بیان شد:

(بیشتر…)

پرسش و پاسخ سوالات همکاران در شاخه کاردانش

در نشست کارشناس مسئولان و کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش استان خراسان رضوی با حضور مهندس آذرکیش،مدیران کل محترم دفتر کاردانش وزارت، دکتر حسینی مقدم، مدیر کل محترم دفتر فنی و حرفه ای وزارت و دکتر دوراندیش،مدیرکل محترم دفتر تاًلیفات وزارت و آقای مهندس مستشاری بنیانگزار مجمع خیرین توسعه و ترویج آموزش های فنی حرفه ای،سوالات سرگروههای محترم  رشته کامپیوتر توسط سرگروه محترم کامپیوتر استان خراسان رضوی مطرح و پاسخ های ذیل دریافت شد. گزیده ای از پرسش و پاسخ ها در ادامه مطلب آمده است.

(بیشتر…)

پوسته Mission News توسط Compete Themes.