دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در

دستورالعمل اجرایی پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی و شیوه نامه یازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری

با احترام، همکاران محترم می توانند دستورالعمل اجرایی پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی و شیوه نامه یازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری به شماره ۱۵۱۳۸۴/۴۴۰ مورخ ۲۵/۰۸/۹۵ را از طریق لینک های زیر دریافت نمایند.

پیوست بخشنامه

دستورالعمل اجرایی پانزدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی

شیوه نامه یازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری

منبع: پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه کاردانش

ثبت نام کارگاه های آنلاین دبیرخانه ویژه هنرآموزان کامپیوتر

با سلام

به اطلاع هنرآموزان گرامی می رساند دبیرخانه کشوری کامپیوتر در راستای اجرایی شدن برنامه عملیاتی خود و بالا بردن سطح دانش هنرآموزان  قصد دارد کارگاه های آنلاینی ویژه هنرآموزان کامپیوتر و سرپرستان کارگاه سراسر کشور برگزار نماید. علاقمندان می توانند در تاریخ شنبه ۶ آذرماه ساعت ۱۷ تا ۲۴ جهت مشاهده فهرست کارگاه ها و  ثبت نام به ادامه مطلب اقدام نمایند.

(بیشتر…)

گواهی شرکت در کارگاه آموزشی

بدینوسیله به اطلاع می رساند همکارانی که در کارگاه آموزشی نقشه کشی فنی رایانه ای شرکت کردند می توانند با مراجعه به گروههای آموزشی مناطق (برای هنر آموزان ایرانشهر و مهرستان) و اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی (برای هنرآموزان زاهدان _ روزهای شنبه) گواهی شرکت در دوره را دریافت نمایند .

جمع آوری پیشنهادات و انتقادات کتاب نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای

همکاران گرامی می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد «کتاب نصب و راه اندازی سیستم های رایانه ای» حداکثر تا پایان آذر ماه، بصورت مکتوب از طریق تکمیل فرم زیر به دبیرخانه کشوری کامپیوتر ارسال کنند. لازم به ذکر است موارد ارسالی با رعایت اخلاق حرفه ای ، با نام خود همکار به دفتر تالیف کتب درسی ارسال خواهد شد.

فرم ارسال پیشنهادات و انتقادات: http://yon.ir/hw7K

گردآوری کتاب و محتوای آموزشی

با سلام و احترام، گروه آموزشی رایانه فنی و حرفه ای و کاردانش استان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد جزوات و کتاب های الکترونیکی، فیلم های آموزشی، منابع الکترونیکی کمک آموزشی و مرتبط با رشته مفید برای استفاده هنرآموزان و هنرجویان را به منظور درج در کتابخانه الکترونیکی دبیرخانه راهبری کشوری رشته مذکور گردآوری نماید. از همکاران محترم درخواست می شود در صورت دسترسی به منابع مفید و مورد تایید از این دست یک نسخه از آن را به نشانی پست الکترونیکی dck.sbf@medu.ir ارسال نمایند.

شناسایی همکاران خلاق و فعال

با سلام و احترام
گروه آموزشی رایانه شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد همکاران خلاق و فعال که در زمینه های ذیل تمایل به همکاری دارند را شناسایی و به دبیرخانه راهبری کشوری رشته مذکور معرفی نماید. علاقه مندان می توانند سوابق کاری خود شامل مشخصات کامل فردی و شغلی، زمینه علاقه مندی، خلاصه سابقه کار، مهارت ها، دوره های تخصصی و مدارک اخذ شده به همراه نمونه کارهای انجام شده را از طریق پیوند http://yon.ir/j929  در شبکه مجازی هنرآموزان ثبت نمایند.

(بیشتر…)

جمع آوری محتوای الکترونیکی و روش های نوین آموزش

با سلام و احترام، گروه آموزشی رایانه شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد محتوای الکترونیکی تولید شده و تجربیات بکارگیری روش های نوین آموزش توسط همکاران محترم در ارتباط با دروس تخصصی رشته مذکور را گردآوری نماید. همکاران محترم می توانند با مراجعه به نشانی http://yon.ir/jftX تولیدات محتوای الکترونیکی و اسناد مربوط به بکارگیری روشهای نوین آموزش خود در شبکه مجازی هنرآموزان ثبت نمایند. تولیدات محتوای الکترونیکی باید در یکی از قالب های اسلاید، فیلم های آموزشی، کتاب الکترونیکی و درس افزار و مستندات بکارگیری روش های نوین آموزش در قالب اسناد متنی محتوی شرح روش تددیس و تصاویر مربوطه و یا فیلمبرداری از یک جلسه نمونه آموزش باشد.

پوسته Mission News توسط Compete Themes.